Chceme, aby se naši zaměstnanci do práce těšili

Eva ŠMÍDOVÁ

Založení

V roce 2016 vznikla firma RADKA International jako společnost zastřešující naše mezinárodní aktivity. Dnes máme aktivní RADKA společnosti celkem v 8 zemích Evropy. Kromě Česka jsme se postupně rozšířili do Polska, Rumunska, Ukrajiny, Srbska, Běloruska, Maďarska a Slovinska. Všude máme zázemí kanceláří včetně skladových areálů. Naše motto je „myslet globálně, jednat lokálně“, což znamená především to, že ve všech zemích máme lidi hovořící svým mateřským jazykem a  RADKA International přizpůsobuje své „know how“ národním podmínkám dané země.

Hodnoty

Sdílíme společné hodnoty celé skupiny RADKA Group. Pro mě je největší hodnotou v našem mezinárodním pojetí spolehlivost. Jelikož má každá země svá specifika a jsme od sebe více či méně vzdáleni, je právě spolehlivost lidí to nejvíc. I když máme vytvořeny kontrolní ekonomické systémy napříč celou společností, tak musí mezi námi existovat důvěra a vědomí, že dohody platí.

Lidé

Obsazenost lidí na pozice, které průběžně nahrazujeme nebo doplňujeme, nás stojí hodně úsilí. Lidí celkově a dobrých zejména, je prostě málo. Mnohdy marně hledám obětavost a srdíčko. Vnímám to tak, že si člověk chce odpracovat co musí a nedá firmě nic navíc. Vidím to jako problém, protože pak se neposouvá ani ten člověk, ani ta firma. Proto stále hledáme typologicky jen takové lidi, kteří budou mít pro firmu i srdce, tak jako ho má, v což věřím, většina našich zaměstnanců.

Pracovní doba, benefity

Chceme, aby se naši zaměstnanci do práce těšili. Aby se těšili do hezkého prostředí, aby se těšili na milé kolegy, aby neměli hrůzu z pracovních složitostí a věděli, že se vždy mohou obrátit na toho druhého o radu. Chceme, aby vnímali pracovní čas pozitivně. A to je náš největší benefit, který nabízíme. Všichni v naší firmě mají možnost využívat určitou pracovní flexibilitu. Práci nemůžeme nedělat, ale určitě si vycházíme vstříc dle potřeb. Týden dovolené navíc, stravenkový paušál, 13. plat a další drobnosti jsou naším přirozeným standardem.

Web Pevně Spolu

Věřím, že nám tento webový portál přinese větší šanci získávat kvalitní zaměstnance. A současně očekávám, že tato pracovní prezentace přinese i větší obrázek firem v rámci RADKA Group.

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis