Dbáme na kvalitu a funkčnost vztahů se zákazníkem

Michal DEMČÁK

Založení

Společnost DEMCAK byla založena v roce 2020 s cílem přinášet do průmyslu inovace v technologiích a automatizaci. Téhož roku jsme vstoupili do skupiny RADKA GROUP, díky které vznikla silná základna pro růst a rozvoj firmy.

Hodnoty

Hodnota naší společnosti stojí na profesionalitě každého člena týmu, který má bezpečný prostor pro tvorbu, otevřenou komunikaci a podporu kreativy v inovacích. Vyžadujeme slušnost a zodpovědnost nejen mezi sebou v rámci firmy, ale i ve vztahu k našim zákazníkům. Podpora týmu a jeho provázanost je klíčová.

Lidé

Záleží nám na spokojenosti, zodpovědnosti i kariérním růstu našich zaměstnanců. Naší prioritou je kvalitně do detailu odvedená práce každého člena týmu s přesahem posouvat procesy zodpovědně a samostatně dál v každé pozici. Rosteme a je pro nás klíčová práce v týmu, bez které se vývojová firma našeho typu neobejde.

Pracovní doba, benefity

Za dobrou práci si kromě fixního platu zaslouží naši zaměstnanci i něco navíc. Pět dní osobního volna k běžné dovolené se vždy hodí. Obchodníci mají možnost firemního vozidla k soukromým účelům. Nabízíme příjemné prostředí moderních kanceláří, skvělou kávu z profi kávovaru, drink bar v kuchyňce, svačiny při poradách.

Pokud to pozice dovolí, nabízíme zkrácené úvazky a pružnou pracovní dobu pro rodiče s dětmi. Své zaměstnance bereme jako partnery. U nás je práce taková, která baví a má smysl.

Web Pevně Spolu

Web Pevně Spolu je pro nás příjemným a efektivním rozšířením našich možností při hledání nových kolegů. Jako vývojová společnost potřebujeme hlavně kvalitní uchazeče a od webu Pevně Spolu si slibujeme, že nám pomůže takové kolegy najít. Web Pevně Spolu také vnímám jako pozitivní krok pro ty, kteří chtějí pracovat v oblasti, kde Radka Group působí.

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis