Den firem

Zkraje března letošního roku se na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně uskutečnil již 26. ročník kariérního veletrhu Den firem, který letos zaznamenal rekordní počet vystavovatelů. Jedním z vystavovatelů byla i naše firma RADKA Water, která se tak poprvé mohla představit velkému počtu studentů strojní fakulty, pro které byl veletrh skvělou příležitostí, jak navázat kontakt s firmami nabízejícími studentům spolupráci v oboru, a to na mnoha různých úrovních.

Tým RADKA Water ale neměl za cíl pouze oslovit potenciální zaměstnance. Jeho snahou bylo také získat povědomí o struktuře jednotlivých studijních oborů a využitelnosti jejich absolventů, informovat se ohledně vedení bakalářských a diplomových prací a v neposlední řadě také dostat odpověď na to, co studenti očekávají od svého budoucího zaměstnavatele či jak si představují ideální stáž.

Veletrh Den firem je jedinečná akce jak pro studenty, tak i pro firmy. Jsme rádi, že RADKA Water mohla být toho všeho součástí a věříme, že jsme navázali kvalitní a důležité kontakty pro naši společnost.

 

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis