Dobře odvedená práce je pro nás nejdůležitější

Stanislav VYBÍHAL

Založení

Jsme zatím nejmladší společnost celé naší „Group“, ale všichni naši zaměstnanci mají mnohaleté zkušenosti z oboru, v kterém se pohybujeme. Rok 2021 byl sice rokem našeho vzniku, ale realizaci našich projektů jsme zahájili až na jaře roku 2022.

Hodnoty

Hodnotově se zatím stále vyvíjíme. Pro nás v tuto chvíli je určitě nejdůležitější dobře odvedená technická práce. Poctivost a zodpovědnost v naší činnosti jsou významnou lidskou i pracovní hodnotou. Kvalita a funkčnost našeho konečného výrobku je základním pilířem naší práce.

Lidé

Je nás 12 (zatím). V roce 2023 chceme stále ještě růst, protože předpokládáme získávání dalších zakázek nejen tady v Čechách, ale i na Slovensku. Nejvíce jsou pro nás důležití ti, co mají technické a chemické povědomí současně. Mnohdy je náš záběr multioborový. A úplně nejvíc jsou pro nás zaměstnanci, kteří pracují co nejvíce samostatně. Personální růst nechceme zatím uspěchat, protože jako „noví“ na trhu musíme mít každou zakázku referenční.

Pracovní doba, benefity

Lidé na cestách mají svůj specifický režim. Ti, co pracují v kancelářích mají možnost využít pružné pracovní doby, kdy pro nás jsou zásadní doby přítomnosti 8-11 hod a 13-15 hod. Jinak poskytujeme všem 1 týden dovolené navíc, finanční podporu ve stravování a samozřejmě veškeré vybavení pro plnohodnotnou práci.

Web Pevně Spolu

Obsazování odborných pozic nám dělá starosti. Proto očekáváme od tohoto pracovního portálu právě tu personální podporu. Zároveň, jelikož jsme firma mladá, je tento web další významnou informací o naší existenci v rámci celého RADKA Group.

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis