Fluktuace je u nás defacto nulová

Radek Lubas

Založení

Rok 2017 byl naším startem v rámci RADKA Group.

Hodnoty

Jsme celkově slušní. K sobě navzájem, vůči našim dodavatelům. Proto je slušnost tou nejvyšší a zásadní hodnotou naší firmy. I případné složitosti, které práce někdy přináší, se řeší lépe, když mají lidé k sobě úctu a respekt. Proto klademe důraz na kvalitu člověka nejen pracovní, ale i osobní.

Lidé

Náš tým čítá 11 lidí. Je to až překvapující, ale s postupným rozšiřováním týmu nemáme zatím problémy. Fluktuace u nás je defacto nulová a nové zaměstnance sháníme téměř ihned, většinou na doporučení. Je to pro nás zároveň zavazující ve smyslu nabírání nových zaměstnanců, kdy požadavky pracovní musí doplňovat i osobní charakter.

Pracovní doba, benefity

Největším benefitem, jak ho vidím já, je dobré a pozitivní pracovní prostředí. Myslím si, že nikdo ráno nemá stres, že musí do práce. K tomu patří 1 týden dovolené navíc, stravenkový paušál a roční odměny. Naše pracovní doba je pevná, protože musíme být připraveni vykonávat veškeré služby a servis na 100%.

Web Pevně Spolu

Líbí se mi naše společná prezentace, a tudíž vzájemná podpora. Věřím, že nám tyto webové stránky přinesou zviditelnění celého RADKA Group, a především personální politiky.

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis