Jsme malý tým, který klade o to větší důraz na každého jednotlivce

Michal DEMČÁK

Založení

Společnost Suntechen Solutions byla založena v roce 2007. Od počátku se věnujeme vývoji a výrobě plastových směsí od malých vývojových až po velkoobjemové zakázky. Postupem času jsme služby rozšířili o míchání granulátů v podobě suchých směsí, vstřikování plastů, balení zboží dle specifických požadavků našich zákazníků, či zakázkový 3D tisk.

Hodnoty

Hlavní prioritou je pro nás kvalitní péče o zákazníka, ze které vychází dlouhodobá spolupráce a partnerství. Díky osobnímu přístupu a schopnosti naslouchat potřebám našich zákazníků se nám daří rozvíjet spolupráci od vývoje, přes implementaci až po následný dlouhodobý servis jednotlivých projektů.

Lidé

Jsme sehraný tým, který dokáže pružně reagovat na požadavky našich zákazníků. Velkou váhu přikládáme možnosti spolehnout se jeden na druhého a vzájemně se podpořit i v časech, kdy se jedná o nelehké projektové výzvy. Společným cílem je však najít řešení a dotáhnout práci kvalitně do konce.

Pracovní doba, benefity

Své práci se věnujeme pravidelně ve všední dny mezi sedmou a šestnáctou hodinou, v případě potřeby, kdy je třeba dotáhnout zakázku či připravit výrobu na další den individuálně zůstáváme déle.

Veškerý čas mimo pracovní dobu však evidujeme a vybíráme si ho ve formě náhradního volna, popřípadě je nám proplácen.

Za úspěšnou a odborně odvedenou práci a spokojeností našich zaměstnanců stojí kvalitní technické zázemí a jejich motivace se dále rozvíjet a táhnout za jeden provaz. Na spokojenost v naší firmě nám záleží a nabízíme svým zaměstnancům benefity v podobě stravenkového paušálu, týdne dovolené navíc, mobilního telefonu, v případě profese obchodníka či technologa služební vůz k soukromému užívání.

Web Pevně Spolu

Web Pevně Spolu vnímáme jako nástroj, za kterým stojí lidé, kteří pomáhají lidem najít optimální cestu k práci, ve které budou spokojeni.

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis