Naší největší hodnotou je člověk

Dalibor JEŽEK

Založení

I když administrativně DATRIA vznikla roku 2015, tak naším skutečným rokem jedna, rokem zahájení aktivní činnosti je rok 2017.

Hodnoty

Naší nevětší hodnotou je člověk. Pozitivní přínos každého zaměstnance je pro nás nezbytně potřebný. Jen tak firma může kráčet dál. Tvoříme tým, který táhne za jeden provaz a umí si vzájemně pomoci. Pracujeme tak, aby naši zákazníci za své peníze od nás dostávali tu nejvyšší kvalitu. Profesní i lidskou.

Lidé

Každým rokem rosteme a sílíme, což je pro nás pozitivní. Momentálně u nás pracuje 20 lidí ve výrobních, kancelářských i obchodních pozicích. Budujeme zastoupení v dalších zemí, posilujeme vlastní výrobu, tvoříme obchodní tým, zajišťujeme větší kancelářskou podporu. To vše nám přináší potřebu hledání nových lidí. Stále v sobě, ale nosíme myšlenku opatrnosti ve smyslu jít po schodech a nepřeskakovat patra.

Pracovní doba, benefity

Nevím, jestli naše pracovní doba je pružná, či jak se tomu říká, ale vycházíme zaměstnancům vstříc, tzn, že každý může mít ráno trochu jiné, což znamená, že nestanovujeme pevný začátek pracovní doby. Dovolenou 1 týden navíc dáváme automaticky, snažíme se vytvářet zajímavé firemní eventy a podporu na stravném bereme již jako standard.

Web Pevně Spolu

Na všech pozicích, které průběžně obsazujeme, se doslova nadřeme. Očekáváme tímto webovou a personální podporu. Je pro nás i důležité, že jako Group se začneme aktivně prezentovat na společném pracovním portálu. Věřím, že nám to přinese zvýšení povědomí o všech firmách seskupených v RADKA Group. Postupné sjednocování personálních aktivit všech našich firem v jednu „Group“ filozofii považuji za významný krok dopředu.

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis