RADKA byla postavena na pevných základech

Vlastimil PACÁK

Založení

1990.
Více jak třicet let kvalitní a poctivé práce je za námi. Jsme hrdá společnost, neseme si v sobě odkaz zakladatele společnosti, v jehož duchu pokračujeme dál.

Hodnoty

Jsme stále rodinná firma. Náš firemní příběh začal v obýváku a garáži, a i dnes, kdy nás je víc, jsme větší a vše je násobné, tak principy rodinné firmy zůstaly. RADKA byla postavena na pevných základech a my se snažíme každým dalším rokem přidat další patro.

Naší prioritou je slušnost, respekt, ohleduplnost. Budujeme tradici firmy, jsme féroví, nelžeme, platíme vždy a včas, a to jak našim zaměstnancům, tak našim dodavatelům. Ne nadarmo jsme již roky nositeli světového ocenění za ekonomickou stabilitu. V našich lidech hledáme nadšení. Nechceme, aby lidé byli v práci z donucení či otrávení. Nadšení je důležité, nadšení nás všechny posouvá. Snažíme se tvořit takový tým, aby každý ve své pracovní roli vnímal firmu tak, jako by byla jeho.

Lidi

Myslím si, že nás je asi padesát. Což není mnoho. Jdeme cestou spíše méně lidí s vyšší výkonností. Každý na svém pracovním místě je lídr. Celý RADKA tým se stále snažíme posouvat, a to co do přirozeného objemu, tak i do kvality. Nové lidi nehledáme pouze na základě jejich výkonnosti. Mnohdy si říkáme, že nemusíme mít hned ty nejlepší a nejdokonalejší, ale je pro nás především důležité, aby morálně volné vlastnosti každého odpovídali požadavkům firmy. Chceme lidi, kteří budou ochotni pracovat, kteří budou ochotni posouvat sama sebe. V tom je síla a díky tomu se rozvíjí i firma.

Pracovní doba, benefity

Jsme k lidem slušní. Nepodvádíme je. Neděláme nic, co by nebylo podle zákona, co by nebylo morální. To je náš absolutní benefit a spousta lidí se o tom již přesvědčilo. Týden dovolené navíc, stravenkový paušál, možnost osobního rozvoje, užívání pracovního auta k soukromým účelům a další, považujeme již jako nějaký náš standard. Podporujeme osobní rozvoj každého z nás. Všichni naši zaměstnanci využívají možnost nějaké pracovní flexibility. A především, ke všemu vždy přistupujeme lidsky a s rozumem. Abych nezapomněl, obchodníci mají prémiový systém, používáme osobní ohodnocení nad základní mzdu, 13. plat…

Web Pevně Spolu

Určitě dojde tímto k další propagaci celého RADKA Group. V rámci Group jsme samostatné společnosti s vlastním vedením, ale naše největší síla je v tom celku a jednotném DNA.

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám životopis